3D Pano

Mobilyacılığın üretim aşamasında rol oynayan marangozhaneler, atölyeler, standart mobilya üretimi haricinde oyma, işleme, motif ve desen yapma gibi farklı işlemlere de hizmet veriyor. Firmamız, CNC kesim işlemleriyle çok yönlü bir mobilyacılık hizmeti veriyor. CNC ahşap motif işleme bu hizmetlerimizden biri olup, ahşaba dilediğimiz gibi şekil verebiliyoruz. Mobilya ya da dekorasyona yön veren dekoratif ürün tasarımlarında kâğıt üstündeki bir çalışmayı uygulamaya dökebilmek ustalık istiyor. Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren ustalarımız CNC ahşap motif işleme gibi özen isteyen alanlarda kendini kanıtlamış bir başarıya sahiptir. Ahşap gibi sert bir tabakayı hamur gibi işleyebiliyoruz. Ahşap, dilinden anlaşıldığı sürece çok sağlam, kaliteli, modern ve zamansız bir malzemedir. Ev, ofis, mağaza, kafe ve restoran gibi farklı alanların dekorasyonunda ahşaba öncelik verilmesinin sebebi hiç şüphesiz işlenebilir özellikte ve kalitede olmasıdır.

Ahşap motifleri geçmişte çok popüler bir uygulamayken bir dönem sadece meraklılarına hizmet etmiştir. Şimdilerde ise her alanda CNC ahşap motif işleme çalışması görmek mümkün. Firmamız da gerek dekorasyon çalışmalarında gerekse mimarlık ve iç mimarlık projelerinde ahşaba çeşitli motifler işleyerek sürece destek oluyor. Ahşap motifler çok modern bir şekilde işleniyor olsa da vintage atmosferini taşımayı başarıyor. Bu yüzden hiçbir zaman modası geçmiyor, her dönem CNC ahşap motif işleme meraklıları oluyor. Bizler, deneyimli ekibimizle birlikte CNC kesim işlemlerinde ahşap motif işleme hizmetini keyifle sürdürüyoruz. Seri üretim yapmak yerine sipariş odaklı çalıştığımızdan bize gelen sipariş çok önemli oluyor, oya gibi ahşabı işlememizi sağlıyor.

CNC ahşap motif işleme yaparken ahşabın dokusuna zarar vermemek çok önemlidir. Ahşaba derin, kaba işlemeler yapmak sonucun kötü olmasına neden olur. Firmamız, sipariş alırken işleme konusunda sayısız örnek gösteriyor ya da tamamen sıfırdan yeni bir motif şablonu oluşturuyor. Müşterilerimizin istediği motifleri ahşaba işlerken titizlikle hareket ediyor, kalitenin düşmesine izin vermiyoruz. CNC ahşap motif işleme örneklerimiz ve sipariş teslimatlarımız müşterilerden memnuniyet dolu dönüşler alıyor. Sizler de ahşap motif işleme büyüsüne takıldıysanız ya da geleneksel ve modern motifleri sentezleyip ortaya özgün bir ürün çıkmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadromuz siparişleriniz için hazır bekliyor.