Dolap Kapakları

CNC, Computer Numerical Control Türkçe karşılığı “Bilgisayar satımlı yönetim” anlamına gelen bir terimdir. Sert dokuya sahip malzemelerin kesimi ve şekillendirilmesi sırasında kullanılan bu yönteme CNC kesim işleme deniliyor. Marangozhanelerde, atölyelerde sıklıkla yararlanılan bu kesim işleminde ahşap başta olmak üzere kapı, pencere, raf, sehpa ve benzeri mobilya üretimi kapsamında kullanılan materyaller biçimlendirilir. CNC kesim işleme yapılan CNC tezgâhı, sadece ahşap kaynaklı malzemeleri değil çelik, demir, pleksi, sac gibi farklı malzemeleri de biçimlendirebiliyor. Bu nedenle CNC tezgâhları demirbaş kabul ediliyor. Bu tezgâhta biçimlendirilen her malzeme daha sonrasında tasarım ve uygulama ekibinin elinden geçerek işlevsel bir eşyaya, ürüne, araca dönüşebiliyor. Firmamız, CNC tezgâhı anlamında son sistem donanıma sahip olup, tezgâhı kullanan nitelikli personellere sahiptir. Firmamızdan talep edilen tüm mobilya ürünlerinde CNC kesimleri profesyonelce gerçekleştiriliyor.

CNC kesim işleme çalışmalarımızda öncelik daima kaliteyi üst seviyeye tutmaktır. Alanında eğitimli, tecrübeli personellerimiz, işlemeye hazır olan malzemelerin dilinden çok iyi anlayan kişilerdir. Bu kapsamda CNC tezgâhı mobilya üretiminin temel makinelerinden biri olduğu için personellerimiz bu alanda uzmanlaşmıştır. Üretimde tasarım daima önemlidir ancak bu tasarımı hayata geçirmek, gerçek bir ürün haline dönüştürmek ancak uygulamadan geçtiğinde olur. Firmamız CNC kesim işleme çalışmalarıyla iyi bir tasarımı kaliteli bir ürüne dönüştürmede oldukça başarılı sonuçlar alıyor. Sürecin en başından en son yani teslimata kadar her siparişte aynı titizliği gösteren ekibimiz kesim işlemelerinde ekstra özen gösteriyor.

Firmamız sipariş üzerine özel üretim yaparak çalışma prensibine sahiptir. Sıkı disiplini ve profesyonelliğiyle CNC kesim işleme çalışmalarında verimli sonuçlar alıyoruz. Bu süreçte müşterilerimizin merak ettiği konu CNC kesim fiyatlarıdır. CNC kesim işleme fiyatları yapılacak işleme, işlemin hacmine göre değişkenlik gösteriyor. Fiyatlarımız bu nedenle spesifik olmaktan uzak, siparişe özel belirleniyor. Bizimle çalışmak istediğinizde siparişinizin içeriğine göre hesaplı bir fiyat çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz. Fiyatlarımızdan önce ise kaliteli işçiliğimiz, estetik ve dayanıklı ürünlerimiz dikkat çektiğinden müşterilerimiz çalışmalarımızın neticesinden memnuniyet duyuyor. Her türlü kapı, pencere, masa, sehpa ve benzeri mobilya siparişlerinizde firmamızla gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.